WE HELP THE EMPLOYEE AND THE EMPLOYER TO FIND EACH OTHER

MEIST

BIURO – Balti riikide liider ajutise tööhõive ja värbamisteenuste turul.

Oleme juhtiv ajutist tööjõudu vahendav ja värbav ettevõte Eestis, Lätis ja Leedus. Oma tegevuse jooksul oleme saanud väärtuslikke kogemusi personalijuhtimises ning palju tunnustust Eesti suurematelt ettevõtetelt ja tuntud rahvusvahelistelt korporatsioonidelt. Meie kliendid palkavad regulaarselt meie kaudu üle 300 ajutise töötaja. Pakume ajutist tööd lihttöölistele, oskustöölistele, erinevate valdkondade spetsialistidele ja kontoritöölistele. Korraldame ka otsinguid ja personali valimist mitmetele ärisektoritele. Meie pakutavate ajutiste töötajate arv suureneb igal aastal.

BIURO töötab Eestis Tallinnas ning ajutise tööjõu vahendamise ja personalivaliku projektid ulatuvad üle kogu Eesti. BIURO Leedu filiaalid asuvad Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Utena, Šilutė, Plungė, Ukmergė ja Marijampolė ning Läti filiaal Riias.

OÜ Biuro kuulub BIURO ettevõtete gruppi. OÜ Biuro ainuaktsionär on UAB Biuro Baltic.

BIURO eelised kvaliteetsete teenuste pakkumisel:

 
 
 
 

Teie Isikuandmete Vastutav töötleja on Biuro OÜ, registrikood 12264690, aadress Narva mnt 7, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond, telefon +372 610 8028.

Isikuandmete, andmetöötluse ja teie õiguste kohta saab lisateavet meie isikuandmete töötlemise põhimõtetest.